DOJAZD DO DOMKÓW W ZAWOI

UWAGA! Wszystkich Klientów prosimy o zaopatrzenie się w łańcuchy zimowe w okresie jesienno-zimowym!!!

Poniżej znajdziesz krótki opis w jaki sposób dojechać do naszych domków w Zawoi.

Dojazd do domków D1 i D2

 

Niezależnie od tego, czy jedzie się do Zawoi przez Maków Podhalański i Białkę, czy skrótem przez Stryszawę Przysłop należy dojechać do Zawoi Centrum. Następnie kierować się na Jabłonkę.
Po lewej stronie mijamy stację paliw Lotos, następnie po lewej mijamy stary drewniany Kościół, lodziarnię, market i kontynuujemy jazdę ok. 5 km mijając po drodze zjazd na Zawoję Wełczę. Od tego momentu należy pokonać jeszcze ok. 1,5 km i skręcić w lewo zgodnie z tablicą Mosorne. Dalej ok. 600 m prosto. Po prawej stronie będzie kapliczka Matki Boskiej i dwie bite drogi odchodzące ostro w prawo – skręt w drogę, gdzie wisi drewniana tabliczka z napisem Mosorny Park. Po ok. 50 m pojawi się wśród drzew po lewej stronie jasny domek D2 i dalej, w tym samym ogrodzie, nieco schowany i ciemniejszy domek D1.

 

 

      Dojazd do domków D3, D4 i D5

 

Niezależnie od tego, czy jedzie się do Zawoi przez Maków Podhalański i Białkę, czy skrótem przez Stryszawę Przysłop należy dojechać do Zawoi Centrum. Następnie należy kierować się na Jabłonkę.
Po lewej stronie mijamy stację paliw Lotos, następnie po lewej mijamy stary drewniany Kościół, lodziarnię, market i kontynuujemy jazdę ok. 5 km mijając po drodze zjazd na Zawoję Wełczę. Od tego momentu należy pokonać jeszcze ok. 1 km. Po prawej stronie pojawi się mała zielona tabliczka informująca o nazwie osiedla Diabli Młyn oraz niebieska tabliczka wynajem pokoi – BRAWO. Jesteś już prawie na miejscu, wystarczy przejechać przez mostek za rzekę i kierować się wzdłuż ogrodzenia wąską asfaltową drogą. Za ogrodzeniem ostro skręć w prawo w bitą drogę żużlową i pod transformatorem odbij ostro w lewo. Po prawej stronie jako 4 z kolei pojawi się domek D5, z kolei na końcu drogi, dwa domki na jednej posesji – domek D3 i D4.